Ürgüp Atatürk Ortaokulu son 2 sene içinde yaptığı ve Türkiye Ulusal Destek Servisi tarafından kalite etiketi alan eTwinning projelerinden sonra merkezi Brüksel'de bulunan Avrupa Okul Eğitim Platformu Merkezi Destek Servisi (ESEP Central Support Service – CSS) tarafından 2023-2024 Yılı "eTwinning Okul Etiketi Ödülü"ne layık görüldü. eTwinning Okulları, eTwinning için rol modelleri olarak Avrupa düzeyinde resmi olarak tanınırlar ve eylemin gelecekteki gelişimine ilham vermek için önde gelen okullardan oluşan bir ağ oluştururlar. 

eTwinning Okul Etiketi alan okullar; dijital uygulamalar, e-güvenlik uygulamaları, pedagojiye yenilikçi yaklaşımlar kazandırma, personelin sürekli mesleki gelişiminin desteklenmesi, personelle ve öğrencilerle işbirlikçi öğrenme uygulamalarının desteklenmesi bakımından öncü okullar olarak tanımlanmakta. Okulun kazandığı etiketi tüm tanıtıcı ve bilgilendirici materyallerde kullanabilecek. 

Ortahisar, Cittaslow (Sakin Şehir) Ağına Katılmak İçin Başvuruda Bulundu Ortahisar, Cittaslow (Sakin Şehir) Ağına Katılmak İçin Başvuruda Bulundu