İl Müdürü Halit Acar ve ASDEP Görevlileri, Ürgüp Başdere Köyü Muhtarı Bünyamin Uluçay İle Bir Araya Geldi İl Müdürü Halit Acar ve ASDEP Görevlileri, Ürgüp Başdere Köyü Muhtarı Bünyamin Uluçay İle Bir Araya Geldi

Toplamda 1198 kız öğrenci ve 762 erkek öğrenci kapasitesine sahip olan bu modern tesiste yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Kaymakam Caner, yüklenici firma yetkililerinden detaylı bilgi aldı.

İnşaatın ilerleme durumu hakkında bilgi alışverişinde bulunan Kaymakam Caner, öğrencilere sağlıklı ve güvenli bir öğrenim ortamı sağlamak adına yapılan bu önemli yatırımın ilçe genelindeki eğitim kalitesini artıracağını belirtti. İnceleme sırasında, projenin zamanında tamamlanması ve öğrencilerin konforlu bir yaşam sürmeleri için gereken tüm standartlara uygunluğu üzerinde duruldu.

Caner, projenin ilçeye katkı sağlayacak bir sosyal alan olacağını ve tamamlandığında öğrencilere modern ve güvenilir bir konaklama imkanı sunacağını vurgulayarak, emeği geçenlere teşekkür etti. Bu önemli yatırımın ilçedeki eğitim altyapısını güçlendireceği ve öğrencilere daha iyi bir eğitim ortamı sunacağı belirtildi.

Editör: Kapadokya Medya