• DOLAR 32,21 %-0.22
  • EURO 35,12 %-0.22
  • ALTIN 2.504,53 %1.55
  • BİST100 10.644 %3.14
  • BITCOIN 67.050 %-0.3
  • ETHERIUM 3.112 %-0.58
23°
23 saat önce Nevşehir Haber

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve ilçe milli eğitim müdürlerin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

23 saat önce Genel

Atasay Grubu'nun Q Food & Beverage gıda şirketi ortaklığıyla Londra'da açılan ve Türk lezzetleri denince ilk akla gelen adres olan Zahter’de, Şef Çiğdem Seferoğlu önderliğinde 9 -10 Mayıs tarihlerinde gastronomi buluşması gerçekleştirildi.

23 saat önce Genel

Yaz mevsiminin gelmesiyle çevresel etmenler cildi matlaştırıyor ve cilt neme daha çok ihtiyaç duyuyor. Bio-Oil içerisindeki bitki özleri, vitaminler ve doğal yağlar ile cildinizin yeniden parlamasına destek oluyor.

1 gün önce Gündem

Yaz mevsimine girmek üzere olduğumuz bugünlerde tüketiciler tatil öncesinde araç satın almanın mı yoksa araç kiralamanın mı daha avantajlı olduğunu merak ediyor.

1 gün önce Gündem

10 yıldır ücretsiz e-ticaret eğitimleri veren Ticimax, geçtiğimiz yıl akademi olarak faaliyete geçirdiği Ticimax Kampüs'ün birinci yılını kutladı.

1 gün önce Sağlık

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Medikal İşler Departmanı’nda Medikal Danışman olarak görev yapmakta olan Ahmet Akçal, Boehringer Ingelheim Global ekibinde Global Medikal Müdür olarak görevine devam edecek.

1 gün önce Gündem

Yazılımcılara deneyim, uzmanlık ve tercihlerine göre iş bulma imkanı sağlayan bir kariyer platformu olan Remotetech.work, Türkiye’deki yazılımcıları Dubai’den Dublin’e iş fırsatları ile buluşturuyor.

1 gün önce Gündem

Sixt Türkiye, Trakya Üniversitesi ile iş birliği yaptı. “Araç Kiralama ve Mobilite Yönetimi” artık ders olarak okutulacak.

1 gün önce Genel

"Atma Bağışla" kampanyası, 6 yıl içinde 5 binden fazla çocuğa nitelikli eğitim desteği sağladı.

1 gün önce Gündem

TAB Gıda, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları (SKA) doğrultusunda sürdürülebilir gıda sistemi geliştirmek için çalışmaktadır.

Trend

İl ve İlçe Milli Eğitim Yöneticileri ile "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" Toplantısı Yapıldı
İl ve İlçe Milli Eğitim Yöneticileri ile "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" Toplantısı Yapıldı
1
Reklam Bloğu

Geçen Yıl Bugün

19 Mayıs 2023