Nevşehir'de Eğitim Müfettişleri, Eğitim Müfettişleri Başkanı Hayrettin Tükel, Eğitim Müfettişleri Yardımcısı Mustafa Karaca ve Erol Soycan, Ürgüp Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen kursları ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, kursiyerlerle, öğretmenler ve usta öğreticilerle bir araya gelindi.

İl Müdürü Halit Acar ve ASDEP Görevlileri, Ürgüp Başdere Köyü Muhtarı Bünyamin Uluçay'ı Ziyaret Etti İl Müdürü Halit Acar ve ASDEP Görevlileri, Ürgüp Başdere Köyü Muhtarı Bünyamin Uluçay'ı Ziyaret Etti

Eğitim Müfettişleri, kursların genel durumu, devam-devamsızlık oranları, kurs programları ve Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulundular. Ziyaret sırasında yapılan görüşmelerde eğitim kalitesi ve katılımın artırılması için neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Eğitim Müfettişleri, kurum içindeki paydaşlara ve emeği geçenlere teşekkür ederek, eğitim alanında yapılan çalışmaların daha da geliştirilmesi adına işbirliği çağrısında bulundular. Ziyaret, yerel eğitim alanında yaşanan gelişmeleri yakından takip etme ve eğitim kalitesini artırma amacını taşıyor.

Editör: Kapadokya Medya