Ürgüp İlçe Müftülüğü Engelli Koordinatörlüğü olarak Ürgüp 80. yıl Hanife Memiş Aksoy Rehabilitasyon Merkezinde kalan özel bireylerin katılımıyla Ortahisar Kasabasında gezi yapıldı. 

Ürgüp Ortahisar Kasabası Abdioğlu Camiinde başlayan gezi programında özel insanlar Tahiyyatül Mescid Namazını kıldıktan sonra Sakalı Şerif ziyareti gerçekleştirdiler. Okunan aşrı şerif sonrası geçmişten günümüze tüm şüheda ve Filistin de hayatını kaybeden kardeşler için dua yapıldı. 

Seyir Tepesinde özel insanlar, ikram edilen çay eşliğinde sosyalleşme imkanı buldular. Fatma Yusuf Yiğitoğlu Camiinde cemaatle kılınan İkinde Namazı sonra Ortahisar Kasabası kapalı halı sahada voleybol, yakan top ve futbol oynayarak doyasıya eğlendiler. 

Ürgüp İlçe Din Hizmetleri Uzmanı Abdurrahim Sayar ve Engelli Koordinatörü Ayşegül Acar da gezi programına katılarak özel bireyleri yalnız bırakmadılar.  

Teşkilat Başkanımız Raziye Özcan'ın Kayın Babasına Taziye Ziyareti: Başsağlığı ve Rahmet Dileriz Teşkilat Başkanımız Raziye Özcan'ın Kayın Babasına Taziye Ziyareti: Başsağlığı ve Rahmet Dileriz

ÖZEL İNSANLAR 1

Editör: Gülşehir Media