Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Kozaklı ilçesine bağlı Dörtyol köyü, Belekli köyü, Çayiçi köyü ve Kozaklı Jeotermal Sera ziyaretlerinde bulunduktan sonra Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara’yı makamında ziyaret etti.

Vali İnci Sezer Becel, Nevşehir merkez ilçelerini sık sık ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor. Bugün Nevşehir'e bağlı Kozaklı ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Vali Becel burada yapmış olduğu ziyarette vatandaşlarla gündemdeki konuları konuşurken bir yandan da vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Sohbet sonunda Vali Becel, muhtarlardan ve vatandaşların ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik kısa bir açıklamada bulundu. 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlanacak 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlanacak

FiKR8e_WIAI7wRj

Vali Becel, 1975 yılında Kıbrıs Barış Harekatı sırasında mayın patlaması sonucu Gazi olan Şahin Silay ve ailesini Kozaklı İlçesine bağlı Dörtyol köyünde ziyaret edip gazimiz ve ailesi ile sohbetlerde bulundu.

FiKGJzUWIAAVVcn

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu’nunda hazır bulunduğu ziyarette Vali Becel, Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara’yı makamında ziyaret etti ve Vali Buhara günün anısına Vali Becel'e hediye takdiminde bulundu.