Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Üniversitesi'nde düzenlenen "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü” programına katıldı.

Nevşehir Üniversitesi Vali Şinasi Kuş Kültür ve Kongre Merkezi Karavezir Konferans Salonunda düzenlenen Nevşehir Üniversitesi (NEVÜ) Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (NÜKÇAM), Nevşehir Barosu, Nevşehir Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü" programına katılan Vali Becel programda, kadına yönelik her türlü eşitsizlik, ayrımcılık ve şiddetin karşısında olduklarını ve şiddetin önlenmesi ve bu yönde farkındalık oluşturmak için çalışmaların devam ettiğini söyledi.

FiPWn1pXwAAc132

Bakan Yardımcısı Gizligider Kapadokya 1. Tarım ve Gıda Fuarı'nın açılışında konuştu Bakan Yardımcısı Gizligider Kapadokya 1. Tarım ve Gıda Fuarı'nın açılışında konuştu

Programa Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel dışında NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevşehir İl Jandarma Alay Komutanı J. Kd. Albay Bahittin Murat Yakın, İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Program, konuşmacılara ve emeği geçenlere teşekkür belgelerinin verilmesiyle sona erdi.