Bu etkinlik, bölgedeki işletmeleri ve girişimcileri devlet teşvikleri, hibe programları ve sınai mülkiyet hakları hakkında bilgilendirmek amacıyla gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor Futbol Sahasın'da 19 Mayıs gösterisi Gençlik ve Spor Futbol Sahasın'da 19 Mayıs gösterisi

Programda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı temsilcileri, mevcut devlet teşvikleri, hibe fırsatları ve destek paketleri hakkında detaylı sunumlar yaptı. Ayrıca, sınai mülkiyet haklarının önemi ve korunması konularında katılımcılar bilgilendirildi.

Etkinlikte yer alan konuşmacılar, işletmelerin rekabet avantajı elde etmek için sınai mülkiyet haklarına sahip olmasının önemine değindi. Ayrıca, devletin sağladığı hibe ve teşviklerle yeni iş kurmak veya mevcut işletmelerini büyütmek isteyen girişimcilere sunduğu fırsatlara dikkat çekildi.

Bu tür bilgilendirme programlarının, yerel işletmelerin ve girişimcilerin devlet desteklerinden haberdar olmaları ve bu desteklerden maksimum düzeyde yararlanmaları için son derece faydalı olduğu belirtildi. Programın katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördüğü ve ilerleyen dönemde benzer etkinliklerin düzenlenmeye devam edeceği ifade edildi.

Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Katılımıyla1Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Katılımıyla 5Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Katılımıyla 3Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Katılımıyla 2

Editör: Kapadokya Medya