Rıdvan KÖYBAŞI’ndan Hayırlı Olsun Mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi 22. ve 23. Dönem Nevşehir Milletvekili olarak Nevşehir’e ve Ak Parti’ye hizmet etmiş olan Rıtvan Köybaşı yeni dönemde Nevşehir’imizi TBMM’de temsil edecek olan Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Emre ÇALIŞKAN ve Süleyman ÖZGÜN’ü ve Cumhur İttifakı ortaklarından Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Nevşehir MHP Milletvekili olan Filiz KILIÇ’ı 2023 yılı Genel Seçimlerinde gösterdikleri üstün gayret ve başarılarından dolayı takdir ettiğini ve seçimleri kazandıkları için kendilerini tebrik ettiğini ifade etti.

Amaç Her Daim Nevşehir’e ve Kapadokya’ya Hizmet Etmek

Vekilliği döneminde birçok hizmette emeği bulunan Rıtvan Köybaşı, Türkiye Yüzyılı sloganıyla başlatılan yeni dönemde Nevşehir’i temsil edecek olan vekillerin doğru tercih olduğunu ve Nevşehir’e Kapadokya’ya Türkiye Yüzyılında birçok hizmeti getirmek adına ve bölgenin sorunlarının çözümü ile bölgenin başta turizm olmak üzere tanıtım ve gelişimine katkı sağlayacak donanıma, bilgi ve tecrübeye sahip olan milletvekillerimizin kendilerine verilen kutsal görevi hakkıyla yerine getirecek yeterlilikte, inançta ve cesarette olduklarına hiçbir şüphem bulunmuyor. Nevşehir adına gerçekten mutlu ve umutlu olduğunu ve vekillerimizin özellikle temayül yoklamaları ve adaylık süreçlerindeki tüm aşamalardan geçerek Türkiye Yüzyılı Mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın bizzat karar verdiği isimler olması nedeniyle Türkiye ve Nevşehir için en doğru kişiler olduğuna ve milletvekillerimizin de bu şuurda olduklarını ve Nevşehir’imizin kendilerine verdiği bu ağır ve kutsal görevin sorumluluklarını eksiksiz yerine getireceklerine inancının tam olduğunu vurgulamıştır.

Kazanan Nevşehir Kazanan Türkiye Olmuştur

Kendisinin de bu Şehre bu Ülkeye hizmet etme şerefine nail olduğunu ve bu hizmetlerin karışlığının hiçbir maddi değerle ölçülemeyecek kadar yüksek olduğunun altını çizen Rıtvan KÖYBAŞI, yeni dönem milletvekillerimizin her daim yanlarında olduğunu ve Nevşehir’imizi için kendisine verilecek her türlü görev ve sorumluluğu memnuniyetle yerine getireceğini ve Türkiye Yüzyılı’nda yeni dönem vekillerimiz Süleyman ÖZGÜN, Emre ÇALIŞKAN ve Filiz KILIÇ’a tam destek verdiğini ifade etmiştir. Gerek geçmiş dönem siyasi tecrübelerinden gerekse mevcut imkan ve şartlarından faydalanmak istenmesi halinde kapsının sonuna kadar vekillerimize açık olduğunu ifade eden KÖYBAŞI, 2023 seçimlerinde millet iradesi bir kez daha milletin yanında olanı ve hizmet aşkıyla karşısına çıkanı seçmiştir ve kazanan Türkiye kazanan Nevşehir olmuştur, bizler hiçbir zaman bizlere inanan ve güvenenleri yarı yolda koymadık koymayacağız da inanıyorum ki yeni dönem vekillerimizin aynı ittifak çatısı altında olmaları ve Ülkemize hizmet etme yolunda aynı çizgide olmalarının da avantajıyla uyum içerisinde el ele gönül gönüle başta Ülkemize sonrasında Nevşehir’imize çok büyük hizmetler sunacaklardır.

MHP, 14 İl ve 41 İlçe Belediye Başkan Adaylarını Duyurdu MHP, 14 İl ve 41 İlçe Belediye Başkan Adaylarını Duyurdu

Nevşehir’e Bir Çivi Çakmış Herkese Sonsuz Teşekkürler

Mevcutta hizmette olan Sayın Valimiz, Sayın Jandarma ve Emniyet çalışanlarımız ve tüm kamu görevlilerimize şehrimize verdikleri hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunmayı bir Nevşehirli olarak borç bilirim. Onlar İlimize atanmış ve İlimizin daha yaşanılabilir bir şehir olabilmesi adına gayret ve çabalarıyla kendi imkan ve şartlarında hizmet etmektedirler bu zamana kadarda hizmetlerinde hiçbir aksama ve şikayet olmamasından dolayı takdir ve teşekkürü hak etmişlerdir. Geçmiş dönem vekillerimiz, siyasetçilerimiz, sanayici ve iş insanlarımız kısacası Nevşehir’imizin çorbasında tuzu bulunan her kesimden her bir ferdine hepinize sonsuz teşekkürler, bu şehir var oldukça bizler var olacağız bu şehir geliştikçe bizler gelişeceğiz, Türkiye varsa Nevşehir var Nevşehir varsa bizler varız. Tüm hemşerilerimiz saygı ve selamlarımı iletiyor yeni dönemin tüm Türkiye’mize hayırlı olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim.

Editör: Gülşehir Medya