"Nefes" Hünerleriyle İzleyicileri Büyüledi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Nevşehir'de düzenlenen kutlama töreninde, 

Törenlerde eğiticisinin komutlarını eksiksiz şekilde yerine getiren Nefes, yalnızca itaat becerileriyle değil, aynı zamanda eğiticisine kalp masajı ve suni teneffüs uygulayarak dikkat çekti. Nefes'in bu hünerleri, törene katılan öğrenciler, vatandaşlar ve protokol üyeleri tarafından büyük alkış aldı.

Nevşehir Valisi Ali Fidan, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ve çeşitli protokol üyelerinin de katıldığı kutlama programında öğrenciler farklı gösteriler sergiledi. Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün çim sahasında gerçekleşen etkinlikte, program sonunda Nevşehir Valisi Ali Fidan koltuğunu temsili olarak 3. sınıf öğrencisi Esmanur Eroğlu'na devretti. Esmanur Eroğlu yaptığı konuşmada, "Bu özel ve anlamlı günü bize armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına şükranlarımı sunuyorum. Tüm dünya çocuklarının da bu anlamlı ve özel güJatem 23Nisannünü tebrik ediyorum," dedi.

Vali Fidan, NEVÜ Mezuniyet Töreninde Öğrencilere Başarılar Diledi Vali Fidan, NEVÜ Mezuniyet Töreninde Öğrencilere Başarılar Diledi

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı da kutlama törenleri kapsamında koltuğunu temsili olarak çocuklara devretti ve onların talep ve isteklerini dinledi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu yıl da coşkuyla kutlanırken, JAKEM Komutanlığının Nefes isimli itaat köpeği, gösterileriyle bayramın unutulmaz anılarından birine imza attı.

Editör: Kapadokya Medya