Kapadokya'da Kurban Bayramı Hareketliliği

Kurban Bayramına az bir zaman kala özellikle hayvan pazarları harekeli bir tiacerete sahne oluyor. Bayram alışverişleri ve yoğun kalablık yerlede genellikle satma ve satın alma işlemlerinde hızlı davranılması gerektiğinde çoğu zaman para kontrolü parayı saymaktan öteye geçemeyebiliyor. Bu anlık ortamların yoğunluğu ve zaman darlığını fırsata çeviren dolandırıcılar alışverişlerde sahte parayı farkettirmeden satıcıya veya alıcıya vererek insanları mağdur edebilirler. 

Kurban Bayramı Alışverişlerinde Sahte Paraya Dikkat 

Sıcak paranın hareket halinde olduığu yoğun ticaret ortamlarında genellikle sık karşılşılan bu tür dolandırıcılıklara dikkat edelim. Aldığımız verdiğimiz tüm paraları kontrol edelim. 

Sahte Para Nasıl Tespit Edilir

Vali Fidan, NEVÜ Mezuniyet Töreninde Öğrencilere Başarılar Diledi Vali Fidan, NEVÜ Mezuniyet Töreninde Öğrencilere Başarılar Diledi

gulsehir.com olarak siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız bilgilendirmeyi dikkatli bir şekilde inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapadokya'da Kurban Bayramı heyecanı yaşarken dolandırıcılık kurbanı olmayın. 

Sahte Para Bilgilendirme haberimiz için tıklayınız

Sahte Paraya Dikkat Edin. İşte size ipuçları Foto Galeri: Sahte Paraya Dikkat Edin. İşte size ipuçları

Editör: Gülşehir Medya