Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, 6 Şubat'taki depremlerin sonrasında Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesine inşa edilen Talas Kent Yaşam Alanı'nda Elbistanlı depremzedelerle bir araya geldi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz'ün eşlik ettiği ziyarette Başkan Yalçın vatandaşlarla sohbet etti.

Depremin ilk anından beri Kahramanmaraşlıların yanlarında olduklarını söyleyen Yalçın, Kayseri'de de çok sayıda Kahramanmaraşlı'yı ağırladıklarını belirtti.

Elbistan Belediye Başkanı Gürbüz de Talas Belediyesinin ve Başkan Yalçın'ın kendileriyle hemhal olduğunu, ilk günden itibaren Talas'ın desteğini gördüklerini ifade etti.

Çocuklara çeşitli hediyelerin verildiği programda ayrıca sucuk ekmek ikramında bulunuldu.

Develi Belediye Başkanı Cabbar, Elbistan'da

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, 500 depremzedeye barınma imkanı sağlayan Elbistan Develi Konteyner Kent'i ziyaret etti.

Parke çalışmasından aydınlatmasına, çevre temizliğinden her türlü peyzaj çalışmalarına kadar alt ve üst yapı çalışmalarının titizlikle tamamlanmasıyla görevlerinin bitmediğini aktaran Cabbar, her türlü yardıma devam edeceklerini bildirdi.

Kayseri'de Paleontoloji Müzesi ''Tarih Öncesi Dönemler'' İlgi  Cezbetmeye Devam Ediyor Kayseri'de Paleontoloji Müzesi ''Tarih Öncesi Dönemler'' İlgi Cezbetmeye Devam Ediyor

Cabbar, ziyaret sırasında depremzedelere çeşitli hediyeler verdi.