Kozaklı'nın Karasenir Köyünden İmam Enes Başer, Kayseri'de Gönülleri Fethetti Kozaklı'nın Karasenir Köyünden İmam Enes Başer, Kayseri'de Gönülleri Fethetti

Festivalin başlangıcında düzenlenen program, katılımcılara sürpriz hediyeler ve eğlenceli etkinlikler sunarken, önceden yapılan çekilişte belirlenen otomobilin talihlisi de protokol üyeleri tarafından açıklanarak müjdelendi.

KUMSmall AVM'nin açılışına Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy ve KUMSmall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sarıkaya gibi önemli isimler katıldı. Ercan Sarıkaya, KUMSmall AVM'nin bölgesel bir alışveriş merkezi olarak farkını ortaya koymak amacıyla düzenlenen Mobilya İndirim Festivali'nin, Kayseri'nin mobilya sektörüne katkı sağlayacağını vurgulayarak, çekilişe katılanların oluşturduğu cironun yaklaşık 200 milyon TL olduğunu ifade etti.

Vali Gökmen Çiçek, KUMSmall AVM'nin Türkiye'nin sayılı ticaret merkezlerinden biri olduğunu belirtirken, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da KUMSmall'un başarı hikayesinin Kayseri'nin mobilya sektörü adına bir örnek teşkil ettiğini dile getirdi. Açılışta ayrıca çekilişle belirlenen otomobilin sahibi protokol üyeleri tarafından müjdelendi.

KUMSmall AVM, Mobilya İndirim Festivali ile ziyaretçilere alışveriş keyfi, eğlence ve sürprizlerle dolu bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Editör: Kapadokya Medya