Sevgili Eskişehirliler,

Heyecan ve umut dolu bir anı sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. AK Parti Genel Merkezi tarafından alınan karar ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleriyle Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterildim.

Bu önemli görevi üstlenmek, kentimize daha fazla hizmet etmek ve Eskişehir'i daha ileri taşımak için büyük bir sorumluluk ve sevinç içerisindeyim. AK Parti'nin bu kararı, partimize ve şahsıma duyduğu güvenin bir ifadesidir.

Siz değerli hemşehrilerimin desteği ve dualarıyla, birlikte daha güzel yarınlar inşa etmek için çalışacağımı belirtmek isterim. Eskişehir'imizi daha yaşanabilir, daha modern ve daha güçlü bir kent haline getirmek için projelerimizle yola çıkıyoruz.

Bu süreçte her birinizi dinleyip, fikirlerinizi alarak ortak aklın gücüyle hareket edeceğim. Birlikte daha güçlü ve daha başarılı bir Eskişehir için el birliğiyle çalışacağımıza olan inancımızı paylaşıyor, sizlerle birlikte bu kutlu yolda yürümek için sabırsızlanıyorum.

''800 yıllık Cami UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne Alındı'' ''800 yıllık Cami UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne Alındı''

Desteklerinizle birlikte, Eskişehir'e daha güzel günler ve projeler sunmak için var gücümle çalışacağımı bilmenizi isterim. Bu güzel kentimiz için el birliğiyle, daha güçlü bir geleceğe yürümek dileğiyle.

GDQESmiXQAA9o6q

Editör: Gülşehir Media