Yeni göreve başlayan ilçe başkanına başarılar dileyen heyet, Acıgöl Kaymakamlığı ve Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyaretler, EBS'nin ilçe düzeyindeki faaliyetlerini daha yakından tanıma, yerel sorunları anlama ve çözüm üretme amacını taşıdı.EBS 2-8EBS 1-6

Ziyaretler sırasında, kurum temsilcileriyle yapılan görüşmelerde işbirliği olanakları ve eğitim konularındaki ihtiyaçlar ele alındı. Heyet, kurumları ziyaret etme fırsatı buldukları için teşekkür ederken, kıymetli ev sahiplikleri için de ayrıca teşekkürlerini iletti.

Nevşehir NEVÜ'de Her Ay Düzenli Tiyatro Gösterimleri Başlıyor. Nevşehir NEVÜ'de Her Ay Düzenli Tiyatro Gösterimleri Başlıyor.

Eğitim Bir Sen, yereldeki kurumlarla yapılan bu tür ziyaretlerle hem yerel yönetimlerle işbirliğini artırmayı hem de eğitim alanındaki konularda çözüm odaklı adımlar atmaya devam etmeyi hedefliyor. Ziyaretler, yereldeki eğitim paydaşlarıyla iletişimi güçlendirerek daha etkili çözümler bulma amacını taşıyor.

Editör: Kapadokya Medya