AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, beraberindeki heyetle birlikte Tatlarin kasabasında önemli ziyaretlere imza attı. İl Başkanı Ali Kemikkıran, İlçe Başkanı Rafet Yiğittekin ve parti yöneticileri ile bir araya gelen Milletvekili Özgün, beldede bulunan Tatlarin Belediye Başkanı Ercan Selvi'yi ziyaret ederek hemşehrileri ve esnaflarla bir araya geldi.AK PARTİ TATLARİN 3AK PARTİ TATLARİN 2AK PARTİ TATLARİN 1

Milletvekili Özgün, ziyaretler kapsamında beldenin önemli geleneklerinden biri olan hatim yemeği etkinliğine de katılarak, il ve ilçe başkanlarıyla birlikte hemşehrileriyle bir araya geldi. Bu etkinlik, işbirliği ve dayanışma ruhunu güçlendirmek adına önemli bir platform sağladı.

Heyet, Tatlarin Belediye Başkanı Ercan Selvi'ye ziyaretlerinde beldeye duydukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti. Aynı zamanda, beldede bulunan esnafları ziyaret ederek ekonomik ve sosyal konulardaki gelişmeleri yerinde inceledi.

Süleyman Özgün, ziyaretler sırasında yaptığı değerlendirmede, "Tatlarin beldemizdeyiz. Beldemizin önemli geleneklerinden olan hatim yemeği etkinliğine il Başkanımız Ali Kemikkıran, İlçe Başkanımız Rafet Yiğittekin ve teşkilatımızın kıymetli üyeleri ile katılmaktan mutluluk duyduk. Misafirperverliklerinden dolayı davet sahiplerine teşekkür ederiz. Tatlarin Belediye Başkanı Ercan Selvi beyefendiyi ziyaret edip hemşehrilerimiz ve esnaflarımızla bir araya geldik" ifadelerini kullandı.

İhtiyaç Sahibi Vatandaş İçin Yapılan Evin İnşaat Çalışmaları İncelendi İhtiyaç Sahibi Vatandaş İçin Yapılan Evin İnşaat Çalışmaları İncelendi

Bu ziyaretler, AK Parti heyetinin bölge halkıyla bir araya gelerek sorunları dinlemesi, çözümler üretmesi ve dayanışma içinde olması adına önemli bir adımı temsil ediyor.

Editör: Kapadokya Medya