Baş Belası adlı tiyatro oyununda rol alan oyuncular Melis İşiten, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci'nin de içinde bulunduğu minibüsün Merzifon ilçesinde tıra arkadan çarpması sonucu 3 kişi ölmüş ve 10 kişinin yaralanmıştu. Korkunç kazada hayatını kaybedenler arasında yer alan Tolga Güleryüz'ün, eski eşi ünlü oyuncu Zeynep Gülmez, sosyal medya hesabından yaşadığı derin üzüntüyü paylaşarak, "Acıyı yazmak, kelimeler anlamsız gelir. Ben seni affettim, affet beni" ifadelerini kullandı.

074954888-dec2df9d-4ffd-4a07-b5fb-94c1902d042447252398

Türk müzik tarihinde bir ilk! Zeynep Bastık Katar'da sahne alacak Türk müzik tarihinde bir ilk! Zeynep Bastık Katar'da sahne alacak

Çorum’dan Samsun’a giden Aykut Bektaş idaresindeki 52 ADK 527 plakalı minibüs, Çaybaşı köyü mevkisinde aynı yönde seyreden Hacı Ahmet Kılıç yönetimindeki 42 FES 27 plakalı kamyonla çarpıştı.

Kazada minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan sürücü Aykut Bektaş ve minibüsteki Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek, ambulanslarla Merzifon ve Suluova'daki hastanelere kaldırılarak hemen tedavi altına alınmıştı.