Yeni Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Jandarma Teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutladı.  

Başkan Altınışık, "Ülkemizin güvenliği ve huzuru için gecesini gündüzüne katarak 184 yıldır fedakârca görev yapan Jandarma teşkilatımızın yeni yaşı kutlu olsun! Aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, gazilerimize hürmet ve saygılarımı sunuyorum" diye konuştu.  

Nice 184. yıllara 

CHP Nevşehir merkez ilçe eski yöneticilerinden Taylan Şimşek, Jandarma teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutladı.  

Şimşek, "Ülkemizin güvenliği ve huzuru için gecesini gündüzüne katarak 184 yıldır fedakârca görev yapan Jandarma teşkilatımızın yeni yaşı kutlu olsun! Aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, gazilerimize hürmet ve saygılarımı sunuyorum. Jandarma184 Yaşında" dedi.  

Jandarmamız huzur ve güven ortamının bekçisi  

Şehit Piyade Uzman Çavuş Sait Toktaş'ın Annesine Şehadet Beratı Teslim Edildi! Şehit Piyade Uzman Çavuş Sait Toktaş'ın Annesine Şehadet Beratı Teslim Edildi!

Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, Jandarma teşkilatının kuruluş yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında; "Ülkemiz genelinde, İlimizde huzur ve güven ortamının tesisinde gösterdikleri gayretten dolayı Jandarma Teşkilatımızın bütün unsurlarını kutluyor, gösterdikleri fedakârca çalışma dolayısıyla her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.