Çoruh Nehrinde 20 kilometrenin üzerinde mesafe katedip, rafting yapan öğrenciler doyasıya eğlenerek, farklı bir deneyime imza attılar.
Eğitmenler tarafından rafting öncesi gençlere yapmaları gerekenler ile ilgili uyarılarda bulunulduktan sonra, öğrencilere can yelekleri dağıtıldı. Yeleklerini giyen öğrenciler, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce tahsis edilen botlara binerek, son hazırlıklarını tamamladılar.

Eğitmenler ve gözetmenler eşliğinde Çoruh'un serin suları üzerinde rafting yapan yabancı uyruklu 9 öğrencinin rafting etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Adrenalin dolu rafting etkinliğini sorunsuz bir şekilde tamamlayan gençler, düzenlenen etkinlikten memnun kaldıklarını belirterek, keyifli vakit geçirdiklerini söylediler.

Bayburt'ta İlçe Kadınlarına KADES Uygulaması Anlatıldı Bayburt'ta İlçe Kadınlarına KADES Uygulaması Anlatıldı


Bayburt'ta farklı etkinliklerde bulunduklarını kaydeden öğrenciler, en çok rafting yapmaktan keyif aldıklarını vurgulayarak emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler. Erasmus programının kendilerine farklı bir deneyim kattığını, farklı kültürlerden insanlarla bir araya gelerek kaynaştıklarını ifade eden öğrenciler, Bayburt'un havasının, doğasının, yapısının çok güzel olduğunu belirterek, farklı zamanlarda yeniden Bayburt'a geleceklerini söylediler.

AW035154_01AW035154_02

Kaynak: İha