İddiaya göre, dört ay önce göreve başlayan polis memuru Emrah Büke, akşam saatlerinde motosikletiyle görev yaparken virajı alamayarak kaza yaptı. Kazada polis memuru ağır yaralandı ve durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri, polis memurunun olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Şehit düşen polis memuru Emrah Büke'nin naaşı Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin morguna kaldırıldı.

Skyland HOM’un En Yenisi “Diseno Outdoor” Skyland HOM’un En Yenisi “Diseno Outdoor”

Mesai arkadaşlarının şehit olduğunu duyması üzerine çok sayıda polis memuru hastaneye geldi. Şehit polis memurunun mesai arkadaşları, aile üyeleri ve sevenleri büyük bir üzüntü yaşadı.

Görgü tanıklarından Metin Ata, "Burada oturuyordum. Patlama gibi bir ses geldi. Baktım polis memuru yerde yatıyordu. Olay yerinde vefat etti. Sağlık ekipleri geldi ama ne yazık ki kurtaramadılar," diye konuştu.

Polis memuru Emrah Büke'nin 4 ay önce göreve başladığı ve henüz mesleğinin başında olduğu öğrenildi. Şehit polis memurunun cenazesi için Ümraniye'de düzenlenecek törenle ilgili detayların ilerleyen saatlerde paylaşılması bekleniyor.

Editör: Kapadokya Medya