Webinar kapsamında, özellikle İzmir Model Fabrika'nın tanıtımı ve uygulama örnekleri detaylı bir şekilde ele alınacak.

GBn3fmDXEAA12TI

"Mirasa Vurgun: Mal Varlığını Kaybeden Miras Alıcıları Arasında İddialar Yankı Buluyor!" "Mirasa Vurgun: Mal Varlığını Kaybeden Miras Alıcıları Arasında İddialar Yankı Buluyor!"

Webinar, sektördeki profesyonelleri, akademisyenleri ve ilgili tarafları bir araya getirerek, iklimlendirme teknolojilerindeki son gelişmeleri, verimlilik artırıcı yöntemleri ve kalite standartlarını ele alacak. Ayrıca, İzmir Model Fabrika'nın başarılı uygulamaları seminerde detaylı bir şekilde incelenecek.

Katılımcılar, uzman konuşmacılar eşliğinde sektördeki yenilikleri takip ederken, İzmir Model Fabrika'nın başarılı stratejilerini örneklerle daha yakından tanıma fırsatı bulacaklar. Webinar, sektördeki paydaşların bilgi alışverişi yapmalarına, deneyimleri paylaşmalarına ve sektördeki gelişmelere odaklanmalarına olanak tanıyacak.

TOBB İklimlendirme Meclisi'nin düzenlediği bu önemli etkinlik, sektördeki yenilikçi yaklaşımların ve kalite standartlarının artırılmasına yönelik katkı sağlamayı hedefliyor. Webinar, sektördeki profesyonelleri bir araya getirerek, bilgi ve deneyim paylaşımını destekleyecek ve sektördeki gelişmelerin önünü açacak.

Editör: Kapadokya Medya