Türkiye'nin önde gelen vakıflarından Türk Eğitim Vakfı (TEV), 57. yılını kutlamak ve sanata olan desteğini vurgulamak amacıyla mezun bursiyerlerinden ve gönüllülerinden oluşan TEV Türkiye Virtüözleri Oda Orkestrası'nı sanatseverlerle buluşturdu. Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda gerçekleşen konserde, solistler ve müzisyenler seçkin besteleri icra etti.

Nevşehir'de 25 Âlimin Olduğu Ortaya Çıktı: Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nden Büyük Keşif Nevşehir'de 25 Âlimin Olduğu Ortaya Çıktı: Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nden Büyük Keşif

1715670024 Banu Ta K N

TEV Mütevelliler Heyeti Başkanı Ömer Koç, vakfın eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamak amacıyla attığı adımları gururla izlediğini belirtti. TEV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şükrü Tekbaş, TEV'in sanat alanındaki desteğinin bir parçası olarak hayalini kurduğu Oda Orkestrası'nın bu geceyi özel kıldığını ifade etti. TEV Genel Müdürü Banu Taşkın ise vakfın eğitim alanındaki hizmetlerini vurgulayarak, bugüne kadar 11 binden fazla sanat bursu sağladıklarını belirtti.

Editör: Eren Kalkan