İYİ Parti Genel Başkanı Dervişoğlu, Başkan Rasim Arı'ya Ziyaret İYİ Parti Genel Başkanı Dervişoğlu, Başkan Rasim Arı'ya Ziyaret

İlçenin huzur dolu atmosferi, bir traktör kazasıyla sarsıldı. Yerel yetkililer, traktörün devrilmesi sonucu altında kalan sürücünün hayatını kaybettiğini doğruladı.

Olay, Sulusaray beldesi sakinlerini şok etti. Kazanın meydana geldiği yerde toplanan vatandaşlar, acı haberle birlikte derin bir üzüntüye boğuldu. Trajik kaza, köyün gündelik yaşamını derinden etkiledi ve yerel halk arasında büyük bir üzüntüye neden oldu.

Yetkililer, olay yerine ulaşarak gerekli incelemeleri başlattılar. Kazanın traktörün devrilmesi sonucu meydana geldiği ve sürücü Mustafa Mıh'ın ( 56 yaşında ) traktörün altında kalarak hayatını kaybettiği belirtildi.

Bölge halkı, bu acı olayın ardından birlik ve dayanışma içinde kenetlendi. Kazanın nedenleri hakkında detaylı bir soruşturma başlatılırken, kazada hayatını kaybeden sürücünün ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

Bu talihsiz olay, bir kez daha güvenlik kurallarına olan ihtiyacı hatırlatıyor ve toplum olarak daha dikkatli olmamız gerektiğini vurguluyor.

Editör: Tuğba Polat