Ortahisar'da doğalgaz testleri başarıyla tamamlandı.  

Fırkatan Kilisesi tarihi dokusu ile Ortahisar'a renk katıyor Fırkatan Kilisesi tarihi dokusu ile Ortahisar'a renk katıyor

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, "Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar ki tüm çalışmalarımızda bizleri mahcup etmeyen Rabbimize şükürler olsun. Bize güvenerek Ortahisar'ımızı bize emanet eden ve bizleri yetkilendiren halkımızdan da Allah razı olsun.” 

Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım A.Ş., kasabamızdaki gaz testlerini başarılı bir şekilde tamamlamış olup, yarın (26 Ekim 2023) sabahtan itibaren meskenler için doğalgaz servis kutusu montaj çalışmalarına başlayacaktır. Evlerinin önüne doğalgaz kutusu montajı yapılacak tüm vatandaşlarımız, yetkili firmalarla irtibata geçerek iç tesisatlarını tamamlatıp doğalgazlarını güvenle kullanmaya başlayabilirler. Böylece bu yılın sonunda Ortahisar'ımızda bulunan 1.211 mesken doğalgaza kavuşmuş olacaktır.  

Bu vesileyle Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım A.Ş. yetkililerine ve emeği geçen herkese kasabamız adına teşekkür ederiz. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.  

ORTAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI-7

Editör: Gülşehir Media