Bir vatandaşımızın ağır yaralanmasıyla sonuçlanan bu elim hadise, sorunun ne kadar ciddi olduğunu bir kez daha gösterdi.

Bu zorlu sorunu, inancımız, kültürümüz ve şefkat medeniyetimizin bize vazettiği ilkeler çerçevesinde ele alıyoruz. Sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek ve bu canlılara daha iyi bir gelecek sunmak için kararlı bir şekilde çalışıyoruz.

Sokak hayvanlarıyla ilgili çözüm odaklı adımlar atarak, bu sorunu toplumsal bir dayanışma içinde çözme kararlılığımızı sürdüreceğiz. Yaşanan olayların tekrarlanmaması için gerekli önlemleri alacak ve sokak hayvanlarının refahını artırmak için projelerimizi hayata geçireceğiz.

Sosyal medyada yapılan gizlilik ve güvenlik hataları işte 5 önemli hata! Sosyal medyada yapılan gizlilik ve güvenlik hataları işte 5 önemli hata!

Toplum olarak bir araya gelerek, sokak hayvanlarına karşı duyarlılık ve sorumluluk bilinci oluşturmayı hedefliyoruz. Bu konuda destek veren, fikir beyan eden ve çözüm için elini taşın altına koyan herkese teşekkür ediyoruz. Sokak hayvanlarıyla ilgili yaşanan sorunları birlikte çözecek ve daha güvenli bir çevre oluşturacak adımları atmaya devam edeceğiz.

Editör: Kapadokya Medya