Derya Türker Blockchain X İstanbul’da kripto ekosistemine ışık tuttu! Derya Türker Blockchain X İstanbul’da kripto ekosistemine ışık tuttu!

Ev mobilyasından aksesuara, tekstil ürünlerinden beyaz eşyaya kadar ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada sunan Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’ne katılan son marka “Diseno Outdoor” oldu. Mayıs ayı itibariyle hizmete açılan mağazada; Gervasoni, Gandiablasco, Ethimo, Unopiu gibi dış mekân dekorasyonunun lider markaları yer alıyor. 

Tasarım dünyasının öncü ismi Diseno’nun Türkiye’deki ilk outdoor mağazası olan bu yeni mağaza, evlerinde stil ve şıklık arayanlara geniş bir ürün seçkisi sunuyor. Dünyaca ünlü markaların tasarım ödüllü ürünlerini bir araya getiren Diseno Outdoor, dış mekân yaşamının güzelliklerini tasarım severlerin beğenisine sunuyor. 

Stil sahibi mobilyalardan, aydınlatma sistemlerine, dekoratif aksesuarlardan dış mekan yaşam alanlarına kadar geniş ürün yelpazesiyle farklı beğenilere hitap eden bu yeni showroom tasarım tutkunlarının tüm beklentilerine cevap veriyor.

Skyland HOM’da yerini alan Diseno Outdoor nish ürün yelpazesi ile birlikte dış mekân yaşamınızı daha keyifli, estetik ve konforlu hale getirmenize yardımcı olacak çözümler de sunuyor.

 21415215232535

Editör: Eren Kalkan