Üniversitenin kampüsünde düzenlenen etkinlikte öğrencilere, eğitim olanakları, bölümler, uygulama faaliyetleri ve şehrin sunduğu avantajlar hakkında detaylı bilgiler verildi.

Otomobil Bahçeye Uçtu: Nevşehir'de 2 Yaralı Otomobil Bahçeye Uçtu: Nevşehir'de 2 Yaralı

Ziyaret kapsamında, #NEVÜ'nün sağladığı bölüm ve programlar konusunda öğrencilere geniş bir perspektif sunuldu. Akademik bir atmosferde geçen etkinlikte, üniversitenin eğitim ve öğretim standartları, öğrencilere sunulan imkanlar ve araştırma faaliyetleri detaylı bir şekilde tanıtıldı.

#NEVÜ yönetimi ve akademisyenler, öğrencilere üniversite hayatının yanı sıra Sivas şehrinin kültürel ve sosyal avantajları hakkında da bilgiler aktardı. Ziyaretçilere, kampüs içindeki modern olanaklar ve şehirle bütünleşmiş bir eğitim deneyimi vurgulandı.GBixpzzXAAAOczPGBixp1FW4AAKzXNGBixp0eXQAAUCRQGBixoUFWcAA0KT3GBebvFeXQAEs5iV

Öğrenciler, kampüs gezisi ve bilgilendirme oturumlarıyla birlikte üniversitenin dinamik atmosferini keşfederken, potansiyel akademik kariyerleri için önemli bir adım atmış oldular. Sivas Gemerek Şehit Binbaşı Mehmet Aras Anadolu Lisesi öğrencileri, #NEVÜ ziyaretinden memnun bir şekilde ayrılarak geleceklerine dair daha net bir vizyon elde ettiler.

Editör: Kapadokya Medya