Kocaeli'de Belediye Çalışanları Arasında Gerilim: İki Belediye Çalışanları Karşı Karşıya Geldi Kocaeli'de Belediye Çalışanları Arasında Gerilim: İki Belediye Çalışanları Karşı Karşıya Geldi

Kocaeli Milletvekili Sayın Hasan Bitmez'in vefatının ardından Grup Başkanvekilimiz Sayın Özlem Zengin'e yapılan asılsız iftirayı şiddetle kınıyorum.

Grup Başkanvekilimiz Sayın Özlem Zengin'in, iftira içeren haberde yer alan söz konusu cümleleri kullanmadığı, aksine hızlı bir şekilde doktorların organizasyonu için gerekli adımları attığı gerçeği ortadadır. Haberin içeriğinde kullanılan fotoğrafın da gerçekle ilgisi olmadığını belirtmek önemlidir.

Bu üzücü anı, siyasi malzeme yapma çabalarına alet etmek, gerçekleri çarpıtarak kamuoyunu yanıltmak etik dışıdır. Bu tür gayriahlaki girişimlerin bir an önce son bulmasını ve gerçeklerin ortaya çıkmasını temenni ediyorum.

Merhum Hasan Bitmez'e Allah'tan rahmet dilerken, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Sayın Özlem Zengin'e yapılan haksız saldırıların ise hukuki yollarla takip edileceğine inanıyorum.

Editör: Kapadokya Medya