Rasim Arı'nın 2023 Genel Seçim Kararı 

Nevşehir Belediye Başkanlığı görevinden sağlık sorunları nedeniyle ayrılan ancak sonrasında dinç ve sağlıklı bir şekilde size kurban olurum dediği Nevşehirli hemşerilerinin arasında bulunmaya ve kendini ifade etmeye devam eden ve Bir Hayalimiz Var sloganı ile hayalinin ardından koşan Rasim Arı bugün twitter hesabından Cristiano Ronaldo fotoğrafı paylaşarak "Sakin.." notu düştü. Bir takipçisinin "Sakin Ol ve Plana Güven" yorumunu beğenen Rasim Arı, seçim startının  verildiği şu dönemlerde stratejik bir suskunluk içinde olduğunun mesajını vermiş oldu. 

Rasim Arı Nevşehir Milletvekili Olur mu? 

2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerine sayılı günler kala siyasi partiler kısa süreliğine aday adaylığı başvurularını başlattı.  Bu zamana kadar herhangi bir siyasi hamlede bulunmayan Rasim Arı'nın milletvekili seçimleriyle ilgili planının ne olduğu tüm Nevşehir kulislerinin en çok merak edilen konusu olmaya devam ediyor. Peki Rasim Arı adı şimdilik gizli olan herhangi bir siyasi partiden Nevşehir milletvekili olmak için girişimde bulunur mu?  Belediye Başkanlığında gerçekleştiremediği yarım kalan hayalini gerçekleştirmek için Meclisin yolunu tutacak mı? Umuyoruz ki çok kısa bir süre sonra bu soruların cevaplarını gulsehir.com sitesinden okuyabileceksiniz. 

AKP Nevşehir A. Adayları Hak-İş'i ziyaret etti AKP Nevşehir A. Adayları Hak-İş'i ziyaret etti

Rasim Arı Aday Adayı ya da Doğrudan Aday Olacak mı? Rasim Arı hangi partiden 2023 seçimlerine girecek? Rasim Arı'nın stratejik planı, sessizliği ve sakinliği nasıl sonuçlanacak? Rasim Arı Nevşehir Milletvekili olmak istiyor mu?  Benzeri birçok soru soran siyasi çevreler gibi Nevşehir halkı da Rasim Arı'nın seçim kararını merakla bekliyor.