İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut SELÇUK, şube müdürleri, idareciler, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla H.Rasim Uzer Özel Eğitim Meslek Okulu tarafından düzenlenen "Yıl Sonu Karma Sergisi"nin açılışı yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü, sergiyi gezerek eserleri inceledi ve öğrencilerle sohbet etti.

Whatsapp Image 2024 05 10 At 11.29.32 (1)Sayın YAZICI, engelli öğrenci ve kardeşlerimizin hayatlarını idame ettirebilmeleri için gerekli becerileri elde edebilmeleri, meslek sahibi olabilmeleri için yapılan çalışmaların öneminden bahsederek engellilere sağlanan imkanlar nedeniyle Devlet Ricaline, Milli Eğitim Bakanlığına ve destek olan herkese teşekkür etti. Engelli çocukları tüm çocuklar gibi insan eksenli bir anlayışla sevgi yumağı ile kucakladıklarını ve onlara hizmetkar olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek tüm öğrencileri kutlayarak tebrik etti.

"2023 Nobel Ödülleri Sahiplerini Açıkladı: Bilimin ve İnsanlığın Yenilikçi Kahramanları" "2023 Nobel Ödülleri Sahiplerini Açıkladı: Bilimin ve İnsanlığın Yenilikçi Kahramanları"

Whatsapp Image 2024 05 10 At 11.29.28

Editör: Eren Kalkan