NG Kütahya Seramik, tasarım ve üretimdeki üstün gücü ve üst düzey hizmet anlayışıyla sektörün en itibarlı markası konumunu pekiştirdi. NG Kütahya Seramik, Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu sene 13’üncüsü gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi (TİE) Araştırması’nın seramik kategorisindeüst üste 5. Kez “Türkiye’nin en itibarlı Seramik Markası” seçildi.

 

Uzay Hikayelerinde Çocukların Zaferi: Bilge Yazarlar Ödüllendirildi Uzay Hikayelerinde Çocukların Zaferi: Bilge Yazarlar Ödüllendirildi

Doğadan ilham alan yeni nesil tasarımları, inovatif ebatlı ürünleri ve teknolojideki üstün gücüyle seramik sektörünün gelişimine yön veren NG Kütahya Seramik, bu iddiasını kamuoyunu temsilen aldığı ödüllerle dedestekliyor. 

5. Kez “Türkiye’nin En İtibarlı Seramik Markası” Ödülü

 

İtibar Akademisi tarafından bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nın ödül töreni İstanbul Kent Üniversitesi Kağıthane Kampüsü’nde gerçekleşti. Türkiye İstatistik Kurumu’nun “Türkiye Örneklemi” olarak kabul ettiği 26 bölge ve 72 ilde, 15 Aralık 2023 – 15 Ocak 2024 tarihleri arasında yaklaşık 15 bin kişi ile gerçekleştirilen araştırmada; ana ve alt sektörleri ile toplam 40 farklı sektördeki markaların itibar derecelendirmesi yapıldı. Araştırma sonuçlara göre seramik sektöründe Türkiye’nin En İtibarlı Markası 5. kez NG Kütahya Seramik oldu. 

İstanbul Kent Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen ödül töreninde NG Kütahya Seramik adına ödülü Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülden Güral aldı. 

1716893149 Whats App G Rsel 2024 05 28 Saat 13.33.57 C9D312D0

Editör: Eren Kalkan