Nevşehir gündemine ilişkin son gelişmeler Nevşehir gündemine ilişkin son gelişmeler

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (NEVSEM) bünyesinde Öğr. Gör. E. Eylül ERUL tarafından NEVÜ öğrencilerine yönelik Topluluk Önünde Konuşabilme ve Sunum Teknikleri İnteraktif (Uygulamalı) Eğitimi verilecektir.

Eğitim 01-02 Haziran 2023 tarihlerinde 15.00-17.30 saatleri arasında NEVÜ Vali Şinasi Kuş Kültür ve Kongre Merkezi Mustafa Hayri Efendi Salonu'nda gerçekleştirilecektir. Kontenjan 50 kişi ile sınırlıdır.

Eğitimin amacı katılımcıların kişisel gelişimlerine destek olmak ve mesleki hayatta karşılaşacakları zorlukları aşmalarına yardımcı olmaktır. İnteraktif (uygulamalı) olarak yapılacak 5 (Beş) saatlik eğitim programında; kendini tanıma ve tanıtma becerileri, öz güveni arttırma çalışmaları, sahne (kürsü) ve mikrofon korkusunu yenme uygulamaları, iletişim kavramı, öğeleri ve teknikleri, beden dili kavramı ve örnek uygulamalar, protokol kavramı ve tarihsel süreçteki gelişimi, sunum kavramı ve sunum teknikleri vb. konular interaktif (uygulamalı) yöntemlerle ele alınacaktır. 

Eğitimin ücreti kişi başı 250 TL'dir. 10-24 Mayıs 2023 tarihleri arasında linkteki başvuru formunu doldurarak eğitime kayıt yaptıran katılımcıların aşağıdaki IBAN numarasına eğitim ücretini yatırmaları ve dekontlarını [email protected] adresine mail atmaları rica olunur.