Serdar Benli Türkiye Halter Şampiyonası’nda Üçüncü Oldu Serdar Benli Türkiye Halter Şampiyonası’nda Üçüncü Oldu
  • Ballık Deresi Taşkın Kontrolü 2. Kısım İnşaatı: 21.11.2024 tarihinde tamamlanacak olan bu proje kapsamında, Ballık Deresi üzerinde 544 m U kesitli betonarme taşkın kontrol kanalı, 3 adet menfez ve pano panel tel çit yapılarak kasaba taşkın zararlarından korunacak.
  • Nevşehir-Kozaklı İlçesi Taşkın Kontrolü 2. Kısım İnşaatı: 01.11.2024 tarihinde tamamlanması planlanan bu projede Kozaklı İlçesi'nde çift taraflı betonarme U kesit kanal, 14 adet menfez ve pano panel tel çit yapılarak ilçe merkezi taşkın zararlarından korunacak.
  • Nevşehir-Merkez Özyayla Köyü Çatağan Deresi Taşkın Kontrolü İnşaatı: 29.11.2024 tarihinde tamamlanacak olan bu projede Çatağan Deresi üzerinde 969 m U kesitli betonarme taşkın kontrol kanalı, 5 adet menfez, 1 adet rüsubat tutucu tersip bendi, duvar üstlerine pano panel tel çit yapılarak köy taşkın zararlarından korunacak.

Bu önemli yatırımların gerçekleşmesinde katkısı olan Tarım ve Orman Bakanı Sayın İbrahim Yumaklı, Bakan Yardımcısı Sayın Bekir Gizli Gider, Nevşehir Valisi Fidan  ve tüm il protokolüne teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu projelerin bölge halkının güvenliği ve refahı için önemli bir adım olduğuna inanıyoruz.

Ekran görüntüsü 2023-12-09 154234

Editör: Kapadokya Medya