Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen seremoni sonrası başlayan müsabakalarda dereceye giren sporcular için madalya töreni gerçekleştirildi. Törene katılan Vali Yardımcısı Mücahit Öztürk ve Gençlik Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, sporculara madalyalarını takdim etti ve başarılarından dolayı onları tebrik etti.

Tören sırasında konuşma yapan Vali Yardımcısı Mücahit Öztürk, genç sporcuların gösterdiği çabadan dolayı memnuniyetini ifade ederek, "Sporcularımızın bu etkinlikte sergiledikleri performans, Nevşehir'deki genç yeteneklerin spor alanındaki potansiyelini ortaya koyuyor. Kendilerini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz" dedi.

Gençlik Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ise sporcuların gösterdiği azim ve kararlılığın önemine vurgu yaparak, "Müsabakalarda dereceye giren tüm sporcularımızı kutluyoruz. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, gençlerimizin her zaman yanındayız ve başarılarına katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz" şeklinde konuştu.

Madalyalarını alan sporcular, tören sonrası duydukları mutluluğu dile getirirken, gelecekteki hedefleri hakkında da heyecanlarını paylaştılar. Müsabakalar boyunca birbirleriyle kıyasıya yarışan gençler, sporun birleştirici gücünü ve rekabetin fair play çerçevesinde nasıl yaşanabileceğini bir kez daha gösterdiler.

Nevşehir'deki bu organizasyon, bölgedeki genç yeteneklerin spor alanında parlamasına vesile olurken, gelecekteki başarıları için de güçlü bir motivasyon kaynağı oldu.

15 Yaşındaki Bulut Kesici, Kırşehir Belediyespor'un Kalesinde Dikkat Çekti 15 Yaşındaki Bulut Kesici, Kırşehir Belediyespor'un Kalesinde Dikkat Çekti

Nevşehir'de Genç Sporcular Madalyalarını AldıNevşehir'de Genç Sporcular Madalyalarını Aldı 4Nevşehir'de Genç Sporcular Madalyalarını Aldı 3Nevşehir'de Genç Sporcular Madalyalarını Aldı 1

Türkiye Birinciliği Müsabakaları1Türkiye Birinciliği Müsabakaları 4Türkiye Birinciliği Müsabakaları 3Türkiye Birinciliği Müsabakaları 2

Editör: Kapadokya Medya