Yönetim Kurulu Başkanı Körükçü yapılan görüşmede, holding bünyesinde turizm alanında seyahat acenteleri, yurt dışı satış ofisleri, otel ve restaurant yatırımları; taşımacılık alanında otobüs filosu, madencilik alanında beyaz mermer ve traverten ocakları, havacılık alanında balon firmaları ile seramik fabrikası ile ülkemize kattıkları hizmetlerden söz etti.

Dernek Başkanı Ağca ise, Ankara’da faaliyetlerine devam eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Dorak Turizm Gayrimenkul ve Yatırımları Holding A.Ş.’nin temelleri, 1971 yılında turizm alanında hizmet vermek adına kurulan Dorak Tours ile atıldı. Türkiye’nin pek çok bölgesinde önemli turizm projelerine imza atarak büyüyen şirket, 2002 yılında şirketler grubuna, 2011 yılında da holdinge dönüştü. Dorak Holding Ahmet Serdar Körükçü, Mustafa Pilav ve Ahmet Kaplan Tan ortaklığında kurulmuş bir iştirak.

Sosyal sorumluluk etkinlikleri kapsamında; ülkemizi 1971'den beri başarı ile temsil eden Dorak Holding sosyal sorumluluk konusunda duyarlılığı ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl holding bünyesindeki şirketlerin yurtiçi ve yurt dışında ülkemizin tanıtımı, gençlerimizin gelişimi için gösterdiği destek gün geçtikçe arttırıyor.