"Mirasa Vurgun: Mal Varlığını Kaybeden Miras Alıcıları Arasında İddialar Yankı Buluyor!" "Mirasa Vurgun: Mal Varlığını Kaybeden Miras Alıcıları Arasında İddialar Yankı Buluyor!"

Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan'ın Başkanlığı ile gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında YRP Nevşehir Milletvekili adayları Abdulgani Altınışık, Ersin Başar ve Mehmet Derin parti teşkilatlarına tanıtıldı.  

Toplantıya ilişkin YRP Nevşehir 1. sıra adayı Abdulgani Altınışık, "Genel Başkanımızın liderliğinde aday tanıtım toplantımız hayırlara vesile olsun inşallah. Gayret bizden, Tevfîk Allah’tan" değerlendirmesini yaptı.  

Toplantıda konuşma yapan YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, 1969 ruhuyla aynı istikamet üzere ve önce ahlak ve maneviyat için çalıştıklarını kaydederek şu şekilde konuştu: “Aile meselesi beka meselemizdir, yeni nesillerimiz beka meselemizdir, diyoruz… Kadın, erkek, genç, yaşlı hep birlikte, Yeniden Büyük Türkiye’ye doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Tarihi bir seçime giderken önce Ankara ve şimdi İstanbul’daki muazzam coşku, Millî Görüş’ü Meclis’e taşıyacak ve en büyük hayırlara vesile olmasını, şerlere de fren olmasını sağlayacak.” 

‘Ülkeyi 7’li kaos masasına terk etmemek adına ittifaka katıldık’ 

Partinin kuruluşundan bu yana sadece 4 sene olmasına rağmen 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde kilit parti konumuna geldiğini kaydeden Genel Başkan Erbakan, “Partimiz ülkemizi 7’li masa diye nitelendirdiğimiz karanlık ittifaka teslim etmemek üzere bu seçimlerde Cumhur İttifakı’na katılma kararı alarak üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmiştir. Bu ittifak kararında milletvekili, bakanlık pazarlığı gibi küçük hesaplar yapmadık ve sadece ve sadece bu 7’li kaos ittifakına ülkeyi teslim etmemek ve 7’li masanın işbaşına gelmesine vesile olmamak için ittifaka katılmış ve tüm seçim bölgelerinde kendi amblemlerimizle, kendi adaylarımızla seçimlere gireceğiz. Ve inşallah bu ittifak vesileyle Millî Görüş’ü, tam yirmi bir yıl aradan sonra Meclis’e en güçlü bir şekilde taşıyacağız Allah’ın izniyle.” 

YRP 1-5