Kültür ve sanat şehri Nevşehir’de bulunan sinema salonlarımızda gösterimde olan filmleri siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik. Nevşehir’de 3 adet sinema salonu bulunmaktadır. Forum Kapadokya AVM içerisinde yer alan Nevşehir Forum Cinema Pink Sinema Salonu, Nevşehir Nissara AVM içerisinde bulunan Nevşehir Nissara Cinefora Sinema Salonu ve Ürgüp ilçesinde bulunan Ürgüp Belediye Kültür Merkezi Sinema Salonu Nevşehirlilerin sinema filmlerini izleyebildiği salonlardır.

Nevşehir Forum Cinema Pink Sinema Salonundaki Filmler

Cinema Pink Sinema Salonunda bu hafta gösterimde olan filmler,

Black Adam

Filmde "Shazam!" hikâyesinin anti kahramanı Black Adam'a odaklanılıyor. Dwayne Johnson'ın Black Adam'ı canlandırdığı yapımın yönetmeni ise Jaume Collet-Serra. Mısır tanrılarının ulu güçleri kendisine bahşedildikten ve aynı hızla hapsedildikten yaklaşık 5.000 yıl sonra Black Adam özgürlüğüne kavuşur. Artık benzersiz adalet biçimini tüm dünyayla tanıştırmaya hazırdır.

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey

Gökbey ile bir araya gelen Aslan, Kapadokya'da başlayan serüvenine ülkenin dört bir yanında devam ediyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, partililerle bir araya geldi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, partililerle bir araya geldi

Bandırma Füze Kulübü

60 yıl kadar önce, dünyayı kasıp kavuran bir merak konusu vardı: Uzay. Böyle bir dönemde, bir grup lise öğrencisi ve arkadaşları Bandırma'da benzer bir merak duyup Bandırma Füze Kulübü isimli bir kulüp kurarlar. Bu grubun hayali ise uzaya bir roket göndermektir.

Nevşehir Nissara Cinefora Sinema Salonundaki Filmler

Nevşehir Nissara Cinefora Sinema Salonunda bu hafta gösterimde olan filmler,

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey, Black Adam, Bandırma Füze Kulübü,

Sevmedim Deme

“Sevmedim Deme” şarkısıyla tanınan Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut’un ünlenme hikayesi ve birlikte olan yolculukları beyazperdeye taşınıyor. Filmin yönetmenliğini Burak Kuka üstleniyor.

 

Cadılar Bayramı Sona Eriyor

Michael Myers ve Laurie Strode'un destanı, serinin bu son bölümünde tüyler ürpertici şekilde doruğa ulaşıyor. "Cadılar Bayramı Öldürür" filmindeki olaylardan dört yıl sonra Laurie (Jamie Lee Curtis), torunu Allyson (Andi Matichak) ile birlikte yaşıyor ve anılarını yazmayı tamamlıyor. Michael Myers ise o zamandan beri görülmemiş. Laurie, yıllarca kendi gerçekliğini Michael’ın hayaletinin belirlemesine izin verdikten sonra korkudan ve öfkeden sıyrılıp hayatın tadını çıkarmaya karar vermiş. Ama genç bir adam olan Corey Cunningham (Rohan Campbell), bakıcılığını yaptığı bir erkek çocuğu öldürmekle suçlanınca bir şiddet ve dehşet dalgası Laurie’yi de kontrol edemediği kötüyle son kez yüzleşmeye iter.

Kim Bu Aile

Kim Bu Aile filmi, kariyenin en önemli görevinde başarıya ulaşamayınca açığa alınan başkomiser Adem Haberdar ve ona operasyonunda destek veren "aile"sini konu alır. İşler planlandığı gibi gitmez ve Adem, kendisini bu duruma sokan çeteyi gizlice takip etmek için devraldığı tavuk restoranında beklenmedik bir başarı yakalar.

Tay 

Rihay, Mekke şehrinin zenginlerinden biri olan Ubey’in ahırında dünyaya gelen bir taydır. Annesinin doğum günü için ona çiçek toplamaya çıkan Rihay, dönüşte kötü bir sürprizle karşılaşır. Annesinin Medineli bir tüccara satıldığını öğrenen Rihay, kendisinin de Şamlı bir tüccara satılacağını öğrenince, büyük bir öfkeye kapılır. Annesinden ayrılmak istemeyen Rihey, kaçarak annesini bulmaya çalışır

Ürgüp Belediye Kültür Merkezi Sinema Salonundaki Filmler

Ürgüp Belediye Kültür Merkezi Sinema Salonunda bu hafta gösterimde olan filmler,

Black Adam

Filmde "Shazam!" hikâyesinin anti kahramanı Black Adam'a odaklanılıyor. Dwayne Johnson'ın Black Adam'ı canlandırdığı yapımın yönetmeni ise Jaume Collet-Serra. Mısır tanrılarının ulu güçleri kendisine bahşedildikten ve aynı hızla hapsedildikten yaklaşık 5.000 yıl sonra Black Adam özgürlüğüne kavuşur. Artık benzersiz adalet biçimini tüm dünyayla tanıştırmaya hazırdır.

gulsehir.com olarak Nevşehir halkımız için hazırladığımız Nevşehir Sinemalarında bu hafta isimli yazımızı beğeneceğinizi ümit ederek keyifli izlemeler dileriz.