Bu çerçevede, sanayiciler ve girişimciler, söz konusu alanda parsel tahsis taleplerini iletmek üzere başvuruda bulunabilirler.

İlan Detayları: Nevşehir Kozaklı'da kurulacak olan Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alacak sera parselleri için talep toplama süreci başlıyor. Jeotermal kaynakların etkin bir şekilde kullanılacağı bu bölge, tarıma dayalı sanayi faaliyetlerine uygun altyapı ve destekleri sağlayacak. Parsel tahsis talepleri için başvurular, belirtilen tarihler arasında alınacak.

KOZAKLI3kozAKLI2kozaklı-1

Başvuru Süreci: Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde yer almak isteyen sanayiciler, girişimciler ve yatırımcılar, parsel tahsis taleplerini belirtilen tarihler içinde ilgili mercilere iletebilirler. Başvuruların detayları ve gerekli belgeler, resmi duyurularla birlikte paylaşılacak ve başvuru süreci yönergeleri ilan edilecektir.

Filistin Hakkında Konuşmalıyız: Vicdanların Derinliklerine Yolculuk! Filistin Hakkında Konuşmalıyız: Vicdanların Derinliklerine Yolculuk!

Nevşehir Kozaklı Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde gerçekleştirilecek olan parsel tahsis talep toplama süreci, tarım sektörüne yönelik yenilikçi ve sürdürülebilir yatırımları teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Sanayicilerin ve girişimcilerin bu fırsatı değerlendirmeleri ve başvurularını yapmaları beklenmektedir.

Editör: Kapadokya Medya