Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Spor Branşları, Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanlarında açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacak. 

Nevşehir H. Avni İncekara Fen Lisesinde deneme sınavlarına hız verdi Nevşehir H. Avni İncekara Fen Lisesinde deneme sınavlarına hız verdi

Başvurular 08 – 14 Mayıs 2023 tarihlerinde eğiticiler tarafından www.edu.gsb.gov.tr internet sitesi üzerinden yapılacak. 

Eğitici/antrenörler, eğitici başvurularını şahsen www.edu.gsb.gov.tr adresinden yapacak olup, yönlendirmeye ihtiyaç duyduklarında ilgili web sitesindeki başvuru kılavuzundan faydalanabilirler. 

Başvuruda bulunan tüm eğitici/antrenörlerin başvuru sürecinde yaşayacakları tüm aksaklıklarda sorumluluk kendisine aittir. 

Hali hazırda eğitici/antrenör olarak görev yapanların ve eğitici havuzunda bulunan tüm eğitmenlerin de yeniden başvuruda bulunmaları gerekmektedir. 

Hali hazırda üzerinde kurs görevi bulunan eğitici/antrenörlerin kurs süreleri bitene kadar görevlerine devam etmeleri ve 11 ayı geçmemek üzere SGK iş ve işlemlerinin devam etmesi sağlanacaktır. 

Başvuru sonucunda değerlendirmesi olumlu görülen ve ihtiyaç halinde ilgili branşta çalışacak antrenör/eğiticilerin sisteme yükledikleri belgelerin asıllarını işe başlangıç sırasında ibraz etmeleri gerektiğinden ve başvuru süresi dolduğunda güncelleme yapılamayacağından bu hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir.