Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC), 7 Temmuz Pazar günü saat 13.00'te Nevşehir Ticaret Borsası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda önemli kararlar alındı. Toplantıya, cemiyetin 2014 yılından bu yana başkanlığını yürüten Bayram Ekici'nin tek liste halinde girdiği ve yeniden başkan seçildiği açıklandı.

Başkan Bayram Ekici, yaptığı konuşmada NGC'nin Nevşehir için önemli bir marka değeri olduğunu vurgulayarak, gazetecilik mesleğinin ve şehrin tanıtımının önemine dikkat çekti. Yeni dönemde cemiyetin misyonunu daha da güçlendirmek için tüm gazetecilere ve ilgili kurumlara çağrıda bulundu. Ekici ayrıca, yapılacak haberler konusunda diğer kurumların desteğini beklediğini belirtti ve genel kurulun hayırlara vesile olmasını diledi.

NGC'nin geleceğe dönük hedeflerini paylaşan Ekici, yeni yönetimin çalışmalarında başarılar dileyerek toplantıyı sonlandırdı. Genel kurulda alınan kararların cemiyetin ileriye taşınmasına katkı sağlayacağına inanılıyor.

İhtiyaç Sahibi Vatandaş İçin Yapılan Evin İnşaat Çalışmaları İncelendi İhtiyaç Sahibi Vatandaş İçin Yapılan Evin İnşaat Çalışmaları İncelendi

Whatsapp Image 2024 07 07 At 18.59.14

Editör: Eren Kalkan