Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Nafiz Dirikoç ile Nevşehir Madeni İşler Esnaf ve Sanatkârlar Odasına ziyaret gerçekleştirdi. Burada oda başkanı Mehmet Pınarbaşı ve oda yöneticileri ile bir araya gelen Savran, çeşitli proje ve çalışmalar ile ilgili fikir alışverişi yaptı.

Avanos'ta trafik komisyonu toplantısı yapıldı Avanos'ta trafik komisyonu toplantısı yapıldı

Sanayi esnafının istek ve önerilerini dinleyerek sorularına cevap veren Başkan Savran, depremden sonra deprem bölgesine gönderdikleri yardımlar ve ilimizde ağırlanan depremzedelere yönelik desteklerinden ötürü esnaflara teşekkür etti.

Savran, “Bu dönem birlik olma, yara sarma, kenetlenme dönemi. Asrın felaketi olarak nitelendirilen ve peş peşe yaşanan şiddetli depremlerin ardından tüm milletimizin gösterdiği özveriyi siz değerli esnaf arkadaşlarımız da ortaya koydu. Sizlere özellikle teşekkür ediyorum, çünkü Nevşehir yine Anadolu irfanının simgesi haline geldi. Devlet ve millet el ele verdiğinde her zorluğun üstesinden gelebileceğimizi bir kez daha tüm dünyaya göstermiş olduk. Tüm esnafımızdan Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.