Nevşehir Belediye Başkanı, içtenliği, samimiyeti ve güleryüzüyle halkın gönlünü kazandı. Bir vatandaşın resim çektirme talebini kırmayarak, "Tabii canım kardeşim" yanıtını veren Başkan, sıcak tavırlarıyla halkın sevgisini bir kez daha kazandı.

Vatandaşlar, Belediye Başkanının bu samimi yaklaşımı karşısında, "Boşuna Nevşehir halkı seni belediye başkanı seçmemiş. Şimdi daha iyi anladım" ifadeleriyle Başkanın halkla iç içe olan tavrını övdüler.

Nevşehir Belediye Başkanı, görev süresi boyunca halkla olan yakın ilişkisi ve samimi tavırları ile şehrin sevgilisi haline geldi. Başkan, vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek, onların istek ve sorunlarını dinlemeyi öncelikli görevlerinden biri olarak görüyor.

Rasim Arı, Fenerbahçe Beko - Panathinaikos Maçını Gençlerle Birlikte İzledi Rasim Arı, Fenerbahçe Beko - Panathinaikos Maçını Gençlerle Birlikte İzledi

Başkanın bu samimi yaklaşımı, Nevşehir halkı tarafından takdirle karşılanırken, vatandaşlar, "Yolunuz açık olsun Sayın Başkanım" diyerek, ona olan desteklerini gösterdiler. Belediye Başkanı, halkla bu güçlü bağını sürdürüyor ve Nevşehir'in gelişimi için çalışmalarına devam ediyor.

Editör: Kapadokya Medya