Rasim Arı'dan TYT ve Dil Sınavı Birincilerine İngiltere Tatili Hediyesi! Rasim Arı'dan TYT ve Dil Sınavı Birincilerine İngiltere Tatili Hediyesi!

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, eşi Nejla Savran ile birlikte Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta gerçekleşen depremlerin sonrasında Kredi Yurtlar Kurumuna Bağlı (KYK) Nevşehir Ayşe Hümaşah Sultan Öğrenci Yurdu’nda ağırlanan depremzedeleri ziyaret etti. Burada yurt yöneticileri tarafından karşılanan Başkan Savran ve eşi Nejla Savran, depremzede aileler ile birlikte kahvaltı yaptı.

Depremzede aileler ile bir süre muhabbet eden Savran, Nevşehir Belediyesi olarak deprem bölgesindeki yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verip ailelerin önerilerini dinledi. Kardeş şehir oldukları başta Hatay olmak üzere deprem bölgesindeki diğer illerde farklı belediyeler ve devlet kurumları ile birlikte uyumlu bir çalışma yürüttüklerini söyleyen Savran, Nevşehir’de misafir edilen depremzede aileler için de belediye olarak desteklerini sürdüreceklerinin altını çizdi.

296544e7-1f12-4fd8-83fd-084838769758