Nevşehir Aday Adaylarını Tanıyalım 

gulsehir.com olarak Nevşehir'de seçimin ve seçmenin nabzını tutuyoıruz. Tüm siyasi partilerin aday adaylığı başvuru sürecini başlattığı bu dönemde aday adaylığını açıklayan ve resmi başvuru yapanlar artık kamuoyuna yansımaya başladılar. Nevşehir Ulusal Haber Sitesi olarak Nevşehirli hemşrilerimize aday adaylarını tanıtıyoruz. 

Nevşehir Ak Parti Aday Adayı  Rıtvan KÖYBAŞI Kimdir? 

 Rıtvan KÖYBAŞI Nevşehir siyasetinin ve Nevşehir halkının yakından tanıdığı siyasi kariyeri olan ve herkesçe sevilen bir isimdir. Adalet ve Kalkınma Partisi 22. ve 23. Dönem Nevşehir Milletvekiliği yapan Rıtvan Köybaşı, 1 Eylül 1965'te Nevşehir'de doğdu. Babasının adı Asım, annesinin adı Fatma'dır. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'ni bitirdi. Serbest mali müşavir olarak çalıştı. Nevşehir Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulundu. Nevşehir Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu'nda sekreter olarak görev yaptı. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.  2014 Türkiye yerel seçimleri döneminde  Rıtvan  KÖYBAŞI Nevşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığına başvuruda bulunmuştur. Siyaset konusunda tecrübeli olan 58 yaşındaki  Rıtvan KÖYBAŞI Nevşehir'e hizmet edebilmek ve hem siyasi hem de genel bilgi birikimlerini hemşerilerinin yararına sunabilmek adına 2023 Genel Seçimlerinde aday olabilmek adına Nevşehir Ak Parti İl Başkanlığına aday adaylığı için başvurmuştur. 

r3

Nevşehir Tarımsal KOP Projeleri Onaylandı Nevşehir Tarımsal KOP Projeleri Onaylandı

r2

Kazanan Nevşehir Olsun

gulsehir.com olarak Nevşehir Ak Parti Aday Adayı Rıtvan KÖYBAŞI ve diğer tüm aday adaylarına başarılar diler seçim sonucundan yapacakları faydalı her çalışma için şimdiden teşekkürlerimizi sunar kazananın her zaman Nevşehir olmasını dileriz.