EBS Başkanı, Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğündeydi EBS Başkanı, Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğündeydi

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Makbule ATLI Kimdir

2023 Seçimlerine 62 gün kalmışken siyasi partiler aday adaylığı başvurularını almaya başladılar. Ak Parti Nevşehir Teşkilatı da başvuruları almaya başladı. Bir hafta sürecek olan aday adaylığı başvurularına geçen dönemlerde olduğu gibi yine rekor düzeylerde başvurular oluyor. Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu ilk yapanlardan birisi de başvurular henüz açılmamışken aday adaylığını her platformda dile getiren  Makbule ATLI oldu.  

makbule-atli-recep-tayyip-edogan

1953 Doğumlu Atlı, bankacılık sektörünüden emekli olduktan sonra aktif bir sivil toplum ve siyaset hayatına atılmıştır. Nevşehir'e uzun yıllardır hizmet eden Makbule Atlı Adalet ve Kalkınma Partisinin kurluşundan günümüze kadar destekçisi ve çalışanı olmuştur. Azimli ve çalışkan olan Makbule Atlı emekliliğinden sonra yeniden üniversite okumuş ve mezun olmuştur. Yüzlerce sertifika ve eğitimi olan Atlı, almış olduğu tüm eğitimleri toplum yararına kullanmaktan geri durmamıştır. Sivil toplum hareketi içerisinde devamlı aktif rol alan Atlı halen Nevşehir Kadın Derneği ve Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneklerinin kurucu başkanlığını yürütmektedir. Özellikle madde bağımlılığı, kadına karşı şiddet ve çocuk gelinler üzerine onlarca proje hayata geçiren Makbule Atlı halen Ülkemizin büyük sorunları olan konular üzerinde gönüllü olarak çalışmalarına devam etmektedir. 

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Makbule Atlı Siyasi Tecrübesi 

Geçmiş dönemlerde milletvekilliği aday adaylığı, belediye başkanlığı aday adaylığı süreçlerini yaşayan Makbule Atlı 4 yıl süreyle Nevşehir Belediye Meclis üyeliği görevi yapmıştır.  Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sokak sokak kapı kapı gezmek suretiyle aktif olarak Ak Parti'ye destek veren Makbule Atlı 28. dönem milletvekilliği aday adaylığı ile yapmış olduğu hizmetleri milletvekili sıfatıyla ve daha iyi imkanlarla Nevşehir halkına sunmaya aday olduğunu göstermiştir. 

makbule1

Aktif Siyaset ve STK Hayatı Yanında Anne ve Eş Olarak Makbule Atlı 

Yoğun bir tempoda gönüllülük esasına göre çalışmalarına devam eden Makbule Atlı aynı zamanda bir anne üstelik bu konuda da oldukça başarılı. Nevşehir'de düzenlenen etkinlikte Nevşehir Yılın Annesi seçilerek ödül alan Makbule Atlı aile hayatı ile de birçok kişi tarafından rol model alınan ve örnek gösterilen bir kişi olmuştur. Çalışmalarında her zaman yanında olan ve desteğini esirgemeyen eşi Abdulkadir Atlı ile mutlu ve yardımsever bir aile tablusu çiziyor. 

Kazanan Nevşehir Olsun 

gulsehir.com olarak seçim sloganımız olan Kazanan Nevşehir Olsun diyerek 2023 Genel Seçimleri Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Makbule ATLI'ya çıktığı bu yolda başarılar dileriz. İlerleyen süreçlerde Nevşehir Seçim Gündemi ile Nevşehir'in seçimlerdeki nabzını tutmaya ve sıcak gelişmeleri siz değerli Nevşehirlilere ulaştırmaya devam edeceğiz. 

makbule-atli-akparti-aday-adayi

makbule-atli-akparti-2023-nevsehir-aday-adayi