Milas Belediyespor Voleybol Ekibimiz TVF Alpaslan Sanayi Erkekler Voleybol 1.Ligi’nde kendi evinde ağırladığı Tarım Kredi Gençlik Ekibini mağlup etti.

Muğla Milas'ta zafer serisi 3 maça çıktı

 -  Ligin 4. haftasında Milas Belediyesi Atatürk Spor Salonu’nda dolu tribünler önünde oynanan yarışmayı 25-19,25-21,22-25,25-15’lik setler neticesinde 3-1’lik skorla kazanan temsilcimiz 3 puanı hanesine yazdırdı.

Aldığı bu zaferle puanını 10’a yükselten ve üst üste üçüncü zaferini alan Milas Belediyespor Voleybol Ekibimiz TVF Alpaslan Sanayi Erkekler Voleybol 1.Ligi A grubunda 2. sıraya yükseldi.

Aliağaspor FK Maç Sonucu Beraberlikle Bitti Aliağaspor FK Maç Sonucu Beraberlikle Bitti

Bu önemli yarışmayı Milas Belediye ve Milas Belediyespor Kulüp Başkanı Muhammet Tokat, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Belediye Meclis Üyeleri de taraftarlarla beraber izledi.

Alınan başarının ardından sahaya inerek voleybolcuları kutlayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Ekibimiz haftalar geçtikçe daha iyi performans ortaya koyuyor. Bu maçta da iyi gayret ederek hanemize 3 puanı yazdırdık. Tüm oyuncularımızı, teknik takımımızı zaferden dolayı kutluyor, salonu doldurarak ekibimize destek olan taraftarlarımıza gönülden ve içtenlikle teşekkür ediyorum” dedi.