KPSS Sınavı İçin Başarılar: Emeklerinizin Karşılığını Alın! KPSS Sınavı İçin Başarılar: Emeklerinizin Karşılığını Alın!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’i makamında ziyaret etti. Millî Eğitim Bakanlığı'nda gerçekleşen ziyarette Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, görevine yakın zamanda başlayan Bakan Tekin’e hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ziyarette, Millî Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi arasında yürütülen iş birlikleri ve yeni dönemde yürütülmesi planlanan projeler ele alınırken Rektör Erdal, Anadolu Üniversitesi'nde yürütülen güncel çalışmalar hakkında da Bakan Tekin’e bilgi verdi. Anadolu Üniversitesinin açık ve uzaktan öğretim alanındaki 40 yılı aşan tecrübesi ve güçlü altyapısıyla öğrencilerinin öğretim faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Rektör Erdal, Anadolu Üniversitesi'nin birçok yükseköğretim kurumuna da uzaktan öğretim faaliyetlerinde önemli katkılar sunduğunu belirtti.
Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ise açık ve uzaktan öğretim alanında global ölçekte nitelikli eğitim hizmetleri sunan Anadolu Üniversitesi'nin, bu alanda öncü ve çok köklü bir kurum olduğunu ifade ederek Rektör Prof. Dr. Erdal’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: İHA