YKS Öğrencileri Üniversite Tanıtım Fuarı'na Akın Etti YKS Öğrencileri Üniversite Tanıtım Fuarı'na Akın Etti

İsveç Turizm Ajansı'nın ev sahipliğini yaptığı konferansta, dünya genelinde daha sürdürülebilir ve çevre dostu turizm çözümleri ele alındı.

Üniversitemiz, GSTC'nin kurumsal üyesi olması nedeniyle konferansa katılarak Türkiye'yi temsil etti. Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar ve Sosyal ve Stratejik Çalışmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Halil Burak Sakal, Üniversitemizi bu önemli etkinlikte temsil ettiler.

Türk heyetinde, Türkiye'yi temsilen T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı temsilcileri de yer aldı. Konferans, sürdürülebilir turizmin önemine vurgu yaparak çevre dostu turizm çözümlerinin tartışıldığı önemli bir platform oldu.

Üniversitemiz, sürdürülebilir turizmin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması konusundaki uluslararası çabaların bir parçası olarak, bu tür etkinliklere katılımıyla önemli bir rol oynamaya devam etmektedir.

Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi KonferansıKüresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi Konferansı 4Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi Konferansı 3Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi Konferansı 2

Editör: Kapadokya Medya