Olay, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Yunus Balıklarından Görsel Şölen Yunus Balıklarından Görsel Şölen

Olay, dün sabah saatlerinde Küçükçekmece Mehmet Akif Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 35 yaşındaki Süleyman G., elindeki bıçakla sokakta bulunan insanları tehdit etmeye başladı. Daha sonra, sokakta bulunan Ercan Ö. ve Muhammed H.'yi bıçakla yaralayan Süleyman G., vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından durdurulmak istendi.

Polis ekipleri, Süleyman G.'ye bıçağı bırakması ve teslim olması yönünde uyarılar yaptı. Ancak Süleyman G., polis uyarılarına aldırış etmeden elindeki bıçakla polise doğru yürümeye başladı. Bunun üzerine polis ekipleri, saldırganı bacağından vurarak etkisiz hale getirdi.

Yaralanan Ercan Ö. ve Muhammed H., sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Bacağından vurularak etkisiz hale getirilen Süleyman G. de polis kontrolü altında hastaneye kaldırıldı. Onun da sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Saldırganın daha önce 3 adet suç kaydının olduğu tespit edildi. Olayla ilgili incelemeler devam ediyor. Polis ekipleri, olayın tam olarak nasıl geliştiğini belirlemek için çevredeki güvenlik kameralarını ve tanık ifadelerini incelemeye aldı. Olayın cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntüleri, polis ekiplerinin uyarılarına rağmen saldırganın polise saldırmaya çalıştığını ve ardından bacağından vurularak etkisiz hale getirildiğini gösteriyor.

Editör: Kapadokya Medya