Sevde Oğul, 10 Nisan Polis Haftası'nı kutlamak için Ağrı İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar'a bir mektup yazdı. Okuma-yazmayı yeni öğrenen küçük Sevde'nin bu jesti, İl Emniyet Müdürü İpar'ı duygulandırdı. İpar, Sevde'nin mektubuna cevap vererek, Nevşehir Emniyet Müdürlüğü personeli aracılığıyla minik öğrenciye çeşitli hediyeler gönderdi.

İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar, Sevde Oğul'un mektubunu almanın kendilerini ne kadar mutlu ettiğini belirterek, "Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü olarak şehrimizin huzurunu ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Görevimizi yerine getirirken, minik kalplerden gelen sevgi ve destek, bizim için çok büyük bir güç kaynağıdır" dedi.

İpar, Sevde Oğul'un mektubunun teşkilat üzerinde büyük bir motivasyon etkisi yarattığını söyleyerek, "Suçlularla mücadele ederken, kazaları önlerken ve toplumun güvenliğini sağlamak için çabalarken, Sevde gibi gençlerin desteği bize güç veriyor. Ona ve tüm çocuklara minnettarız" diye konuştu.

''Dondurucu Soğuklarda Ağrı Dağı Zirvesine Tırmanış'' ''Dondurucu Soğuklarda Ağrı Dağı Zirvesine Tırmanış''

Sevde Oğul, aldığı hediyeler ve yanıt mektubu karşısında çok mutlu olduğunu ifade etti. Bu duygu dolu jest, Polis Haftası'nın anlam ve önemini bir kez daha gösterirken, toplumsal dayanışmanın küçük bir çocuktan başlayarak nasıl büyük bir etki yaratabileceğini de kanıtladı.A W190584 04A W190584 03A W190584 01

Editör: Kapadokya Medya